Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

yaşar kalıp

HAKKIMIZDA

e-Posta Yazdır PDF

Firmamız YAŞAR KALIP VE MAKİNA SANAYİ 2003 yılından  bu yana siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla faaliyetine devam etmektedir..
Firmamız, dürüstlük, iş ahlakına bağlılık, müşterilerinin minumum maliyetle maksimum verim almasını hedeflemiş, müşteri memnuniyetini ilke edinen Satış, Teknik Servis, ile dinamik ve deneyimli kadrosuyla kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.Teknoloji ve kaliteyi bir araya getirerek, birçok firmaya otomasyon makinalar yaparak imalatlarının kaliteye ulaşmasına ve hızlanmasına katkıda bulunmuş, projelerini sözleşme teslim süresine uygun olarak teslim edip farkını ortaya koymuştur.

Firmamız , farklı arge çalışmaları ve tasarımlarıyla ilkelerine bağlı hareket ederek, yenilikçi yönetim anlayışıyla müşteri taleplerinin beklentilerine uygun özel otomasyon makinaları, makine yedek parçaları, paslanmaz ürünleri imalatı ve tüm kaynak çeşitleriyle hizmet vermektedir. Firmamızın amaçlarından biri de, yapılan işlerin tesliminden sonra  arıza ya da hatalı işle uğraşmak yerine, kaliteli malzeme, sağlam işçilik mantığıyla yapılan işleri ve projeleri sorunsuz teslim edip, daha farklı yenilikçi zihniyetiyle sonraki  imalatlarına devam etmektir.

Değişen dünya şartlarında rakiplerinizin bir kaç adım önüne geçebilmeniz , sektörünüzde lider konuma gelebilmeniz için yüksek kaliteyi ucuza mal etmenin en önemli etken olduğunun bilincindeyiz.. Bu yüzden üretimlerinizi düşük maliyetlerle her zaman standart ve kaliteli gerçekleştirmek için yüksek teknolojiyi, özel çözümlerle size sunuyoruz. İşçi gücüne olan ihtiyacı ortadan kaldırarak maliyetleri azaltmak , hataları sıfıra indirmek , hızlı , seri , standart üretim yapabilmeniz için   size  özel çözümler sunan YAŞAR MAKİNA konusunda tecrübeli  teknik kadrosuyla;  özel  otomasyon makinaları, tam otomatik üretim hatları ve anahtar teslim  tasarım ve imalatları, paslanmaz ürün imalatları,  paslanmaz,argon,alüminyum,döküm,gümüş,plastik kaynak işlemleri, taşlama işlemleri, erezyon işlemleri, makine yedek parça imalatları yapmaktadır.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fevzipaşa Mah. M.Hayri Batur Cd. Küçük Sanayi Sitesi Karşısı No:32/1 Çerkezköy/Tekirdağ

e-Posta: info@yasarmakina.net -      www.yasarmakina.net
Telefon: 0 282 717 53 54                 Cep Telefonu Numarası: 0 535 771 06 31
Belgegeçer: 0 282 717 53 54


HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

  • SERİ  İMALATA YÖNELİK FİRMALAR - MOBİLYA AKSESUARLARI
  • AMBALAJ  VE PAKETLEME - OTOMOTİV
  • MATBA - ALÜMİNYUM - PLASTİK SEKTÖRÜ - TEKSTİL
  • TEMİZLİK - KIRTASİYE SEKTÖRÜ - İLAÇ SEKTÖRÜ
Turkish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hava Durumu

TEKİRDAĞ

Kaç Kişi Online

Şu anda 26 konuk çevrimiçi